Zenit - BVB Dortmund maç sonucu, Zenit - BVB Dortmund iddaa sonucu

Zenit - BVB Dortmund maç sonucu

Zenit
Şampiyonlar Ligi
BVB Dortmund
2
Tamamlandı

4
02/25/2014 19:00

90' Hakem, maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; Zenit: 2 - Borussia Dortmund: 4
90' Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Borussia Dortmund adına Nuri Şahin kullanacak.
90' Marcel Schmelzer, orta yuvarlağa yakın bir noktada Hulk tarafından faule maruz kalıyor.
90' Zenit takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Igor Smolnikov geçiyor.
90' Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Eric Durm – Hulk mücadelesinde hakem William Collum, Zenit lehine faul kararı veriyor.
90' Borussia Dortmund takımında oyuncu değişikliği; Kevin Grosskreutz oyundan çıkarken Eric Durm oyuna giren isim.
90' Axel Witsel, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor, kaleci Roman Weidenfeller kurtarıyor.
90' Zenit takımından Hulk sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
89' Borussia Dortmund takımından Lukasz Piszczek sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
89' Borussia Dortmund takımında, korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Nuri Şahin.
88' Jonas Hofmann, korner bayrağına yakın bir noktada Oleg Shatov tarafından faule maruz kalıyor.
85' Zenit takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Igor Smolnikov geçiyor.
85' Borussia Dortmund takımında oyuncu değişikliği; Marco Reus oyundan çıkarken Jonas Hofmann oyuna giren isim.
85' Taç çizgisine yakın bir yerde Igor Smolnikov, Kevin Grosskreutz tarafından faule maruz kalıyor.
84' Zenit takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Viktor Faizulin çıkıyor ve yerine Aleksandr Kerzhakov oyuna giriyor.
83' Zenit takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Aleksandr Anyukov çıkıyor ve yerine Igor Smolnikov oyuna giriyor.
82' Borussia Dortmund, Lukasz Piszczek ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
81' Zenit takımında Viktor Faizulin hakem William Collum tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
81' Zenit takımında Viktor Faizulin orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde faul yapıyor.
80' Zenit takımından Hulk sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
80' Hulk ile Zenit takımı köşe vuruşu kullanacak.
80' Hulk, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Roman Weidenfeller kurtarıyor.
80' Zenit takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Axel Witsel.
80' Nuri Şahin ile Axel Witsel arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Nuri Şahin.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Zenit takımı oyuna başlayacak.
78' Nuri Şahin, rakip yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
78' Borussia Dortmund takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Pierre Aubameyang tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
77' Zenit takımından Hulk sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
77' Hulk ile Zenit takımı köşe vuruşu kullanacak.
77' Zenit, Hulk ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
76' Salomon Rondon, taç çizgisine yakın bir noktada Sokratis Papastathopoulos tarafından faule maruz kalıyor.
75' Zenit takımından Hulk ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
75' Zenit takımının orta yuvarlağa yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Viktor Faizulin geçiyor.
75' Sebastian Kehl ile Viktor Faizulin arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Sebastian Kehl.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Zenit takımı oyuna başlayacak.
71' Marco Reus, gol pasını veren isim.
71' GOOLLL!! Robert Lewandowski ile Borussia Dortmund farkı 2'ye çıkarıyor.
70' Borussia Dortmund takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Henrikh Mkhitaryan çıkıyor ve yerine Pierre Aubameyang oyuna giriyor.
69' GOOOLL!! Hulk takımı adına penaltıyı gole çeviriyor.
69' Borussia Dortmund takımında Lukasz Piszczek, sarı kart görüyor.
68' Borussia Dortmund takımında Lukasz Piszczek faul yapıyor.
67' Zenit takımının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada tehlikeli bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Yuri Lodygin geçiyor.
67' Nicolas Lombaerts, Nuri Şahin tarafından faulle durduruluyor. Zenit, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
65' Borussia Dortmund takımının orta yuvarlağa yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Manuel Friedrich geçiyor.
63' Sokratis Papastathopoulos, Hulk tarafından faulle durdurulduğu için Borussia Dortmund, orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
61' Golün asistini yapan isim Lukasz Piszczek.
61' GOOLLL!! Robert Lewandowski ile Borussia Dortmund farkı 2'ye çıkarıyor.
61' Bu dakikada Borussia Dortmund takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sol çaprazından çekilen şut defansın araya girmesi ile engelleniyor. Şutu çeken isim Kevin Grosskreutz
59' Borussia Dortmund takımından Marco Reus sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
59' Borussia Dortmund takımından Marcel Schmelzer sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
57' GOOOLL!! Oleg Shatov, farkı 1'e indiren golü atıyor.
57' Zenit adına şanssız an Salomon Rondon tarafından yapılan vuruş direkten dönüyor
56' Ceza sahası içinde topla buluşan Manuel Friedrich, altıpas üzerinden kaleye şut çekiyor, kaleci Yuri Lodygin kurtarıyor.
56' Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Borussia Dortmund adına Nuri Şahin kullanacak.
56' Nuri Şahin, Axel Witsel tarafından faulle durdurulduğu için Borussia Dortmund, orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
55' Borussia Dortmund takımı Kevin Grosskreutz ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Kevin Grosskreutz tarafından çekilen şut auta gidiyor.
54' Borussia Dortmund, Sebastian Kehl ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
54' Zenit takımında Aleksandr Anyukov, sarı kart görüyor.
54' Zenit takımında Aleksandr Anyukov faul yapıyor. Orta saha çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Henrikh Mkhitaryan.
51' Zenit takımından Hulk sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
51' Zenit, Hulk ile köşe vuruşu kullanıyor.
51' Hulk altıpas üzerinden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.
50' Borussia Dortmund takımından Henrikh Mkhitaryan sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
48' Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakipcaza sahasında ofsayta düşen oyuncu Marco Reus
48' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Nuri Şahin ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
48' Borussia Dortmund, Nuri Şahin ile köşe vuruşu kullanıyor.
48' Ceza sahası içinde topla buluşan Robert Lewandowski, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, kaleci Yuri Lodygin kurtarıyor.
47' Zenit takımının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada tehlikeli bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Yuri Lodygin geçiyor.
46' Kevin Grosskreutz - Aleksandr Anyukov mücadelesinde hakem, ceza sahasının hemen önündeki bir noktada Zenit lehine faul kararı veriyor.
46' Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
45' Hakem müsabakanın ilk yarısını bitiriyor
45' Rakip ceza sahası önünden Axel Witsel ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
45' Zenit takımında, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Domenico Criscito.
45' Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Domenico Criscito, Lukasz Piszczek tarafından faulle durduruluyor.
44' Rakip ceza sahasının yayında Kevin Grosskreutz topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.
41' Marco Reus rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
41' Borussia Dortmund takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Borussia Dortmund adına Marco Reus kullanacak.
41' Zenit takımında Axel Witsel faul yapıyor. Zenit yarı alanının ortalarında kaleye uzak mesafede faul yapılan oyuncu Marco Reus.
40' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Hulk ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
40' Hulk ile Zenit takımı köşe vuruşu kullanacak.
38' Marco Reus, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Yuri Lodygin kurtarıyor.
38' Rakip ceza sahasının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Borussia Dortmund adına Marco Reus kullanacak.
37' Robert Lewandowski, Anatoliy Tymoschuk tarafından faulle durduruluyor. Borussia Dortmund, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
37' Sebastian Kehl, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor, kaleci Yuri Lodygin kurtarıyor.
36' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Nuri Şahin ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
36' Nuri Şahin ile Borussia Dortmund takımı köşe vuruşu kullanacak.
35' Borussia Dortmund takımının orta yuvarlağa yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Nuri Şahin geçiyor.
35' Henrikh Mkhitaryan, Axel Witsel tarafından faulle durdurulduğu için Borussia Dortmund, orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
33' Zenit, Oleg Shatov ile orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
33' Axel Witsel, Marco Reus tarafından faulle durduruluyor. Zenit, orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
32' Borussia Dortmund, Nuri Şahin ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
32' Hulk ile Marcel Schmelzer arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Hulk. Taç çizgisine yakın bir bölgede Borussia Dortmund takımı oyuna başlayacak.
31' Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Marco Reus ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
30' Marco Reus altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
29' Ceza saha içinde topla buluşan Robert Lewandowski için ofsayt bayrağı kalkıyor.
29' Viktor Faizulin ile Robert Lewandowski arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Viktor Faizulin. Yarı alanın ortalarından Borussia Dortmund takımı oyuna başlayacak.
29' Borussia Dortmund, Marco Reus ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.
28' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Hulk ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
28' Hulk ile Zenit takımı köşe vuruşu kullanacak.
27' Hulk, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Roman Weidenfeller kurtarıyor.
27' Zenit takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Anatoliy Tymoschuk.
27' Anatoliy Tymoschuk, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Robert Lewandowski tarafından faulle durduruluyor.
26' Borussia Dortmund takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Nuri Şahin geçiyor.
26' Anatoliy Tymoschuk ile Nuri Şahin arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Anatoliy Tymoschuk.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Borussia Dortmund takımı oyuna başlayacak.
26' Borussia Dortmund takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Nuri Şahin.
25' Zenit takımında Neto faul yapıyor. Faul yapılan oyuncu Robert Lewandowski.
23' Borussia Dortmund takımından Marcel Schmelzer sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
22' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Hulk ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
21' Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Zenit adına Axel Witsel kullanacak.
21' Axel Witsel, Robert Lewandowski tarafından faulle durdurulduğu için Zenit orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
20' Zenit takımında, korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Domenico Criscito.
20' Robert Lewandowski ile Domenico Criscito arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Robert Lewandowski. Sağ köşe bayrağına yakın bir bölgede Zenit takımı oyuna başlayacak.
19' Borussia Dortmund, Marco Reus ile köşe vuruşu kullanıyor.
16' Zenit takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Axel Witsel.
16' Axel Witsel, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Nuri Şahin tarafından faulle durduruluyor.
15' Zenit takımında oyuncu değişikliği; Andrei Arshavin oyundan çıkarken Anatoliy Tymoschuk oyuna giren isim.
14' Borussia Dortmund takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Sokratis Papastathopoulos geçiyor.
14' Sebastian Kehl, Oleg Shatov tarafından faule maruz kalıyor.
13' Zenit takımının yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Aleksandr Anyukov geçiyor.
13' Aleksandr Anyukov, Robert Lewandowski tarafından faulle durduruluyor. Zenit, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
9' Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Zenit adına Axel Witsel kullanacak.
9' Sebastian Kehl ile Andrei Arshavin arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Sebastian Kehl.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Zenit takımı oyuna başlayacak.
7' Rakip ceza sahası önünde Salomon Rondon için ofsayt bayrağı kalkıyor.
7' Bu dakikada Zenit takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Viktor Faizulin
7' Zenit takımından Andrei Arshavin sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
7' Zenit, Andrei Arshavin ile köşe vuruşu kullanıyor.
5' Kevin Grosskreutz, gol pasını veren isim.
5' GOOLLL!! Marco Reus ile Borussia Dortmund farkı 2'ye çıkarıyor.
4' Marco Reus, gol pasını veren isim.
4' GOOOLL!! Henrikh Mkhitaryan Borussia Dortmund takımını öne geçiren golü atıyor.
3' Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Borussia Dortmund adına Marcel Schmelzer kullanacak.
3' Orta saha çizgisine yakın bir noktada Marco Reus, Andrei Arshavin tarafından faule maruz kalıyor.
1' İlk düdük çalıyor ve maç başlıyor.

Zenit - BVB Dortmund ARASINDA OYNANAN SON MAÇLAR


TARİH TURNUVA EVSAHİBİ SKOR MİSAFİR İLK YARI
19.03.2014 Şampiyonlar Ligi BVB Dortmund 12 Zenit 1-1
25.02.2014 Şampiyonlar Ligi Zenit 24 BVB Dortmund 0-2

Zenit - BVB Dortmund IDDAA sonucu

Zenit ile BVB Dortmund maç sonucunu, Zenit - BVB Dortmund iddaa oranları, Zenit - BVB Dortmund iddaa kodu, Zenit - BVB Dortmund iddaa yorumları, Zenit - BVB Dortmund iddaa tahmin ve Zenit - BVB Dortmund maçı kaç kaç bitti şeklindeki sorularınızın cevabını bu sayfada bulabileceksiniz.